MIKOŁAJKOWY KLUB FILMOWY

11 grudnia 2015 r. w naszym Liceum odbyło się drugie już spotkanie szkolnego klubu filmowego. Poza grupą młodzieży z naszej szkoły, licznie wzięli w niej udział uczniowie Gimnazjum w Psarach i kilku innych szkół, łącznie około 70 uczestników. Największe emocje wieczoru czekały na uczestników po projekcji filmów. Odbył się kilkuetapowy konkurs sprawdzający wiedzę filmową uczestników, który brawurowo poprowadził Tymek. Zmagania wygrała Wiktoria Kempińska z klasy II i otrzymała voucher do kina dla dwóch osób.

W trakcie imprezy działała kawiarenka, w której największym powodzeniem cieszył się oczywiście popcorn. Imprezę wzorowo przygotowali Martyna Cogiel, Agata Badura, Tymek Machoń, Kasia Jagusiak, Artur Golasz, Weronika Krus i Kasia Borowska, a pomagało im wielu innych uczniów. Opiekę sprawowały, już tradycyjnie, największe „kinomaniaczki” z grona nauczycielskiego, panie Magda Gojowczyk i Ania Musik.

Spotkanie SKF było nie tylko okazją do obejrzenia filmu i podyskutowania o nim, ale także spotkania znajomych „w realu” i spędzenia ze sobą kilku godzin. Większość uczestników chętnie obejrzałoby jeszcze jeden film. W takim razie w przyszłym roku chyba zrobimy maraton filmowy!

Anna Musik

Opublikowano: 16 grudnia 2015 21:07