Wieczór w teatrze

3 marca wieczorem uczniowie Liceum udali się do Gliwic, by tam w Teatrze Muzycznym zobaczyć niezwykły musical pt. Rodzina Addamsów. Miłosne perypetie  ekscentrycznej rodziny dostarczyły rozrywki na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Imponujące dekoracje, świetne role, przewrotnie czarny humor i energetyczna muzyka – to tylko jedne z wielu walorów przedstawienia, które wskazali uczniowie. Podczas antraktu we foyer teatru można było zobaczyć Historię sztuki według Tomasza Brody – cykl asamblaży inspirowanych najpopularniejszymi dziełami malarskimi.

Wyjazdy do teatru kształtują wrażliwość odbiorcy, dostarczają niezapomnianych przeżyć. Zatem cieszy niezmiernie fakt, że uczniowie zamiast wolnego wieczoru przed telewizorem lub komputerem wybierają właśnie teatr.

Magdalena Gojowczyk

Opublikowano: 10 marca 2016 17:10