Pożegnanie Pani Profesor Elżbiety Oleksik

W dniu 7 marca odbyła się uroczystość z okazji pożegnania odchodzącej na emeryturę po 35 latach pracy pani Elżbiety Oleksik. Zgromadzili się wspólnie: uczniowie, nauczyciele wraz z panem dyrektorem Jarosławem Kacorzykiem oraz zaproszeni goście na czele z Burmistrzem Miasta i Gminy Woźniki panem Alojzym Cichowskim. Jednym z punktów uroczystości był skecz przygotowany przez uczniów klasy drugiej przedstawiający na wesoło typowy szkolny dzień podczas zajęć z panią profesor. Po zakończeniu części artystycznej głos zabrał pan dyrektor, który podziękował pani Elżbiecie Oleksik za olbrzymie serce, pracę i troskę o sprawy szkoły. Podkreślił, że jej droga zawodowa ukazywała na prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej, którą potrafiła połączyć z wykonywaniem swoich obowiązków z pasją. Złożono podziękowanie za każdy dzień spędzony w naszym liceum, za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc oraz wkład wniesiony w rozwój szkoły. Do życzeń dołączyli się wszyscy zaproszeni goście oraz uczniowie. Następnie głos zabrała pani Elżbieta, która ze wzruszeniem w głosie podziękowała zgromadzonym osobom za miłe słowa skierowane pod jej adresem.

Jeszcze raz dziękujemy
za wszystko pani Elżbiecie Oleksik, życzymy,
aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju.

Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie LO w Psarach

Opublikowano: 15 marca 2016 11:14