Nagroda dla Tymoteusza Machonia

Dnia 6 kwietnia 2016 roku w Lublińcu odbyło się XI Forum Samorządów Uczniowskich Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Lublinieckiego. Jest to coroczne spotkanie przedstawicieli szkół, na którym uczniowie  chwalą się swoją pracą i wymieniają doświadczenia. Organizatorem tegorocznego Forum było Gimnazjum nr 1 w Lublińcu i Miejski Dom Kultury. Mottem  Forum  był wolontariat i zadaniem każdej szkoły było przygotowanie trzech prac: filmu promującego wolontariat, logo szkolnego klubu wolontariusza i przemówienia na temat „Czy w XXI wieku nie zabraknie bohaterów?”. Na wykonanie zadań mieliśmy tylko trzy tygodnie i dzięki kreatywności  i zaangażowaniu klasy II przygotowaliśmy prace konkursowe. W filmie, którego twórcą był Paweł, wystąpili uczniowie klasy II, Pani Jola i przemiła Pani ze sklepu. Logo to praca zespołowa Patrycji z klasy I, Pawła i  Wiktorii, a pracę literacką napisali Tymek i Patrycja z klasy II. Tymek  brawurowo wygłosił przemówienie i zdobył pierwsze miejsce w kategorii praca literacka – przemówienie. Swoim wystąpieniem kolejny raz potwierdził talent sceniczny i krasomówczy. Gratulujemy nagrody!

Anna Musik, opiekun Samorządu Uczniowskiego

Opublikowano: 14 kwietnia 2016 13:47