SZKOLNY DZIEŃ ŚWIRA

1  kwietnia to międzynarodowe zwariowane święto o nieznanym pochodzeniu, kiedy bezkarnie można  opowiadać niestworzone historie, kłamać i  robić psikusy. Polski „Prima aprilis” czy angielski April Fools’ Day to okazje do zabawy i żartów.  Na  ten dzień  Samorząd Uczniowski  ogłosił konkurs na najbardziej zwariowane i oryginalne przebranie. Nagrodą miał być bezpłatny wyjazd do kina dla jednej, najlepiej przebranej osoby. Wyłonienie zwycięzcy było niezmiernie trudne i wymagało ponadtygodniowych obrad J JURY, które bez końca analizowało zdjęcia. Nagroda grupowa należałaby się klasie III, za „szlafrokowe kostiumy”. Niestety takiej kategorii nie przewidzieliśmy. Ze względu na „wysoki poziom przebrań”, doceniając włożoną pracę, pomysł i odwagę wybrano aż trzy zwyciężczynie: Patrycję Czornik, Darię Kot i Oliwię Usnacht. Jadą do kina za darmo!

Opublikowano: 14 kwietnia 2016 13:53