Uczennica Liceum w Psarach wyróżniona w województwie

6 maja 2016 r. Magdalena Morcinek, już jako absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Psarach, reprezentowała województwo podczas 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Częstochowie. Podobnie jak podczas poprzednich przeglądów — na szczeblu powiatowym i rejonowym — zaprezentowała się znakomicie, zdobywając wyróżnienie. Tego typu konkurs jest wydarzeniem niezwykle prestiżowym, wielu laureatów konkursu kontynuuje rozwój swego talentu w szkołach aktorskich.

Magdalena Gojowczyk

Opublikowano: 31 maja 2016 10:20