RAJD ROWEROWY

W dniu 2 czerwca odbył się rajd rowerowy, w którym udział wzięli uczniowie klasy I wraz z p. dyrektorem Jarosławem Kacorzykiem i nauczycielem historii p. Marcinem Kucharskim. Miłośnicy jednośladów wyruszyli spod LO w Psarach o godzinie 8:30 w trasę, która przebiegała przez miejscowości Gminy Woźniki, Koziegłowy i Starcza. Podczas rajdu uczestnicy mogli podziwiać krajobraz oraz zapoznać się z lokalną historią miejscowości, przez które prowadziła trasa. Miejscem dłuższego postoju był pałac w Czarnym Lesie, gdzie uczestnicy po zjedzeniu pysznego deseru i chwili odpoczynku ruszyli w drogę powrotną. Rajd zakończył się po kilku godzinach, kiedy to uczestnicy zjawili się ponownie pod budynkiem liceum. Wypad okazał się udany, pogoda dopisała, a dzięki wykręceniu kilkudziesięciu kilometrów uczniowie sprawdzili swoją kondycję fizyczną,  której nie powstydziłby się sam Rafał Majka. Czekamy zatem z niecierpliwością na kolejny rajd!

Marcin Kucharski

Opublikowano: 06 czerwca 2016 09:10