INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/19

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Informuję, że uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019 zostanie poprzedzona mszą świętą w kościele parafialnym w Babienicy, na którą wszystkich nauczycieli, rodziców i uczniów zaprasza ksiądz proboszcz Krzysztof Bielicki o godz. 8:00, następnie, o godz. 9:00, oficjalnie rozpoczniemy nowy rok szkolny w naszym Liceum. Przypominam, że w tym dniu obowiązuje strój galowy.

Jarosław Kacorzyk,

dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Psarach