Szlachetnie... pomagamy!

W tym roku po raz kolejny uczniowie naszego Liceum zgłosili swój udział w ogólnopolskiej akcji  Szlachetnej Paczki. Docelowo pomocą objęliśmy dwie konkretne rodziny dla których przygotowywaliśmy paczki z produktami. Najbardziej potrzebne okazały się artykuły spożywcze, chemiczne oraz ubrania, ręczniki, pościel.  Zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i pracownicy szkoły połączyli swoje siły i przygotowali komplet potrzebnych rzeczy. Szlachetna paczka przygotowana przez naszą grupę liczyła... kilkanaście paczek! Mogliśmy się przekonać, że więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu. Dobrze jest zmieniać świat na lepsze! Wszystkim, którzy włączyli się w bezinteresowną pomoc w imieniu swoim i Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękuję. :)

Magdalena Gojowczyk

Opublikowano: 15 grudnia 2016 10:21