Narodowe Czytanie „Wesela”

11 września 2017 roku uczniowie Liceum po raz kolejny wzięli udział w Narodowym Czytaniu.  Tym razem czytaliśmy „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego Uczniowie klasy trzeciej przygotowali akcję, której celem było zaprezentowanie kilku fragmentów dramatu. Był czas na śmiech i na chwilę zadumy. Młodzież zadbała o przygotowanie scenografii oraz dobór niezwykle barwnych kastiumów.  Akcję wspólnego czytania zakończyliśmy opieczętowaniem zeszytów pamiątkową pieczęcią. Liceum zostało wyróżnione - podobnie jak w roku poprzednim - otrzymało pamiątkową pieczęć oraz podziękowanie z Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy.

Magdalena Gojowczyk

Opublikowano: 11 września 2017 11:39