ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13.10.2017 r. w naszym Liceum odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli zaproszeni goście, w tym Burmistrz Woźnik pan Alojzy Cichowski i dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego szkół pani Zofia Cichowska, uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi.

Przedstawienie pt. „Nasz szkolny raj” przygotowali uczniowie klasy III LO pod kierunkiem p. Marcina Kucharskiego. Licealiści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli          i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie głos zabrał p. dyrektor Jarosław Kacorzyk, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Opublikowano: 13 października 2017 12:29