ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

    Dnia 13.10.2017 r. w naszym Liceum odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli zaproszeni goście, w tym Burmistrz Woźnik pan Alojzy Cichowski i dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego szkół pani Zofia Cichowska, uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi.

Przedstawienie pt. „Nasz szkolny raj” przygotowali uczniowie klasy III LO pod kierunkiem p. Marcina Kucharskiego. Licealiści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli          i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie głos zabrał p. dyrektor Jarosław Kacorzyk, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. 

Opublikowano: 13 października 2017 12:29

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 320

Wszelkie prawa zastrzeżone © Liceum Ogólnokształcące w Psarach

Realizacja: Superszkolna.pl

  • == REKRUTACJA 2018/2019 ZAPRASZAMY DO NASZEGO LICEUM == Grupa I — inżynieryjno-medyczna z przedmiotami realizowanymi w zakresie rozszerzonym: biologia, matematyka, język angielski (lub niemiecki). == Grupa II — lingwistyczno-geograficzna z przedmiotami realizowanymi w zakresie rozszerzonym:geografia, j. polski, j. angielski (lub niemiecki).==
Zaszyfrowany adres tej strony