Archery Tag

               W ramach międzynarodowego projektu Erasmus+ realizowanego w Liceum Ogólnokształcącym w Psarach staramy się poszukiwać różnych alternatywnych form rekreacji  sportowej. Jedną z takich form jest —  na razie mało znana w Polsce, ale już bardzo popularna w innych krajach, szczególnie w Stanach Zjednoczonych — dyscyplina Archery Tag. Czym jest Archery Tag? To rodzaj łucznictwa, czyli bardzo starej dyscypliny sportowej wywodzącej się z łowiectwa, przy czym jest to zupełnie bezpieczne strzelanie — strzały mają piankowe bądź gumowe zakończenia zamiast klasycznych grotów.

          Archery Tag jest połączeniem gry znanej wszystkim z czasów szkolnych, a mianowicie „zbijaka” z łucznictwem. Zasady gry przypominają paintball. Archery Tag to świetna zabawa i możliwość skutecznego odreagowanie stresu.  Mimo że pogoda nie była w pełni łaskawa, bawiliśmy się świetnie i wszyscy byli zwycięzcami .

 

Jarosław Kacorzyk, koordynator projektu Erasmus+ 

Opublikowano: 11 października 2017 15:40

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 386

Wszelkie prawa zastrzeżone © Liceum Ogólnokształcące w Psarach

Realizacja: Superszkolna.pl

  • == REKRUTACJA 2018/2019 ZAPRASZAMY DO NASZEGO LICEUM == Grupa I — inżynieryjno-medyczna z przedmiotami realizowanymi w zakresie rozszerzonym: biologia, matematyka, język angielski (lub niemiecki). == Grupa II — lingwistyczno-geograficzna z przedmiotami realizowanymi w zakresie rozszerzonym:geografia, j. polski, j. angielski (lub niemiecki).==
Zaszyfrowany adres tej strony