Andrzejkowe wróżby :)

30 listopada w LO odbyły się szkolne andrzejki, które na stałe zagościły w zestawie tradycyjnych imprez szkolnych. Samorząd Uczniowski przygotował zabawne wróżby, dzięki którym każdy mógł poznać swoją przyszłość. Dowiedzieliśmy się między innymi, że pan Dyrektor z pewnością będzie miał wiele wspólnego z Hiszpanią, pani Ania za hodowlę patyczaków będzie doceniona, panią Marzenę czeka długa podróż, natomiast pani Jola zostanie najprawdopodobniej żoną dziadka. Wróżenie okazało się zajęciem magicznym, bo trzem prowadzącym wiedźmom udało się przywołać ducha pani Justyny i księdza, by i oni mogli usłyszeć kilka słów o sobie. Uczniowie mieli możliwość wywróżyć sobie przyszłość na kilka sposobów – ze skórki jabłka, butów, czarodziejskich butelek czy magicznych karteczek z imionami. Na koniec każdy otrzymał andrzejkowe ciasteczko z wróżbą.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Magdalena Gojowczyk