Lubimy pomagać!

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki organizowaną w LO w Psarach. Dziękuję: uczniom, ich rodzicom, opiekunom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim tym, którzy wsparli w jakikolwiek sposób przedsięwzięcie organizowane w naszej szkole. W tym roku zebraliśmy łącznie 22 paczki, które trafią do dwóch potrzebujących rodzin. Akcja ta jest organizowana w naszym Liceum po raz kolejny, tym razem patronuje jej hasło „Lubię ludzi”. Cieszę się, że ta forma wolontariatu cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem społeczności szkolnej. Dziękuję :)

Magdalena Gojowczyk

Opublikowano: 13 grudnia 2017 12:56