„Poloneza czas zacząć...”

Dnia 3 lutego 2018 r. w Zespole Pieśni i Tańca ,,Śląsk" w Koszęcinie odbył się uroczysty bal studniówkowy klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego w Psarach. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście na czele z dyrektorem szkoły Jarosławem Kacorzykiem oraz Burmistrzem Woźnik panem Alojzym Cichowskim. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, którego wyjątkowa oprawa była autorstwem dyrektora Liceum. Uczniowie przygotowali program artystyczny złożony z zabawnych anegdot z ,,kalendarza maturzysty" i quiz. Zabawa trwała do białego rana w rytm muzyki największych hitów od lat 80. do współczesnych. Był to wyjątkowy czas dla tegorocznych absolwentów. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie byli zachwyceni pięknym wystrojem sal: balowej i kominkowej koszęcińskiego zamku oraz organizacją tego wspaniałego wydarzenia. Na szczególne podziękowania zasługują rodzice opiekujący się uczniami w czasie zabawy, państwo Katarzyna (przewodnicząca Rady Rodziców)  i Sławomir Kopeć.

Naszym maturzystom życzymy wielu sukcesów i wysokich wyników na maturze! Pragniemy, aby ten niepowtarzalny wieczór pozostał na zawsze w ich pamięci.

wychowawca klasy trzeciej, Marcin Kucharski

Opublikowano: 16 lutego 2018 11:04