Otrzęsiny klasy pierwszej

21 września w naszym LO odbyły się tradycyjne otrzęsiny klasy pierwszej. Tematem tegorocznej  imprezy była aktywność fizyczna – uczniowie klasy pierwszej starali się o przyjęcie do szkolnej drużyny futbolowej i zespołu cheerleaderek. Aby spełnić kryteria przyjęcia, pierwszaki musiały zaliczyć kilka konkurencji sportowych. Dziewczyny – przyszłe futbolistki – musiały się wykazać refleksem i szybkością. Chłopaki – kandydaci do drużyny dopingującej – wykonywali zadania potwierdzające ich zwinność, wyczucie rytmu i ogólną taneczność. Panie Sandra Płaczek – wychowawczyni klasy I i Dominika Cieślak – nowa nauczycielka języka angielskiego,  także musiały zaliczyć wybrane dla nich zadanie. Na koniec pierwszaki wykazały się dużą  wiedzą o szkole, zdając  test złożony z  niełatwych pytań, dotyczących głównie nauczycieli. Wszyscy świetnie  się bawili, a na koniec pan dyrektor Jarosław Kacorzyk wręczył certyfikaty potwierdzające przyjęcie uczniów klasy I w szeregi LO.

Anna Musik, wychowawczyni klasy drugiej

Opublikowano: 25 września 2018 13:53